Rozdrojovice - byty

O projektu

Jedná se o architektonicky velice zdařilý projekt, s důrazem na preciznost provedení práce, kvalitu materiálu a aplikaci moderních technologií.

Nemovitost se nachází v rezidenční čtvrti v obci Rozdrojovice nad brněnskou přehradou v těsné blízkosti wellness hotelu Maximus a hotelu Atlantis.

Stavba je řešena jako nadstandartní vila s možností vícegeneračního bydlení nebo rozdělení na tři samostatné bytové jednotky a to bez jakýchkoliv stavebních úprav. V takovém případě investor zařídí veškerou potřebnou dokumentaci pro rozdělení dle stavebního práva. Je také možnost využití jako reprezentativní sídlo společnosti nebo kombinace bydlení a podnikání.

Dům byl navržen Ak. Arch. Tomášem Kotasem a jeho projekční kanceláří MASCO s.r.o., která má dlouholetou historii se spoustu úspěšně realizovaných projektů na území města Brna. Kancelář architekta prováděla dozor nad celým projektem, což vedlo k hladkému průběhu celého procesu stavby.

Samotná stavba je vedena v moderním pojetí dnešní  architektury a splňuje požadavky náročnější klientely, kde vila o výměře 600 m2 obytné plochy s 11 pokoji a třemi koupelnami nabízí garáž pro 6 vozů, 3 prostorné terasy a pozemek přes 1000 m2, kde je velká variabilita pro vytvoření krásné zahrady s naprostým soukromím.

Generálním dodavatelem je stavební společnost IGIBAU,s.r.o. se kterou investor dlouhodobě spolupracuje a kteří mají dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví a díky jejich profesionálnímu přístupu při provádění staveb vše proběhlo včas v souladu s projektem.

Rozdrojovice - byty
Rozdrojovice - byty

Samotná vila je vybavena moderní technologií tak, aby její obyvatelé měli nejen veškerý komfort, ale také aby byl dům úsporný a šetrný k životnímu prostředí. Konkrétní prvky jsou například: fotovoltaické panely, klimatizace, vytápění celého domu systémem Heat flow, venkovními žaluziemi a nabíječkou na elektromobil.

Celý dům a všechny tyto jeho prvky jsou ovládány systémem chytré domácnosti LOXONE, který umožňuje obyvateli ovládání jednotlivých médií prostřednictvím mobilní aplikace, ale i zcela autonomní řízení domu.

V současném stavu je nemovitost bez interiérových úprav jako jsou finální podlahové krytiny, obklady a sanita kde se čeká na výběr těchto prvků konkrétním klientem.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu je možné jednání s tvůrcem projektu nebo stavební firmou pro zodpovězení technických záležitostí.